آخرین اخبار از زمان پرداخت حقوق و معوقات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ورودی بهمن 1393|دانش آموزان دات کام

  • 5 خرداد 1396
  • 915
  • 0

آخرین اخبار مربوط به پرداخت مطالبات دانشجو معلمان ورودی 93 دانشگاه فرهنگیان که حدوداً دو سال وارد این دانشگاه شدند ولی یک سال اول را حقوقی نگرفته اند و از این دو سال،آموزش و پرورش به این دانشجویان پول یک سال را بدهکار است.

آخرین اقدام دانشجو معلمان ورودی 93 جهت دریافت معوقات و حق و حقوق نگرفته ی خود:

چند ماه باید بگذرد تا معوقات اندک حقوق دانشجو معلمان پرداخت شود؟/ صفرهای حقوق‌ معوق این معلمان، خیلی زیاد نیست! 


 واریز معوقات ورودی های 93 زنجان و یاسوج


♦️ طبق اخبار واصله از دانشجو معلمان پردیس شهید بهشتی زنجان و یاسوج ، معوقات این سری از دانشجو معلمان که حدودا 10 ما تاخیر در صدور احکام عامل اصلی آن بود ، به طور کامل پرداخت شده است/ (یاسوج حدود نیمی از معوقات را پرداخت کرده است)
_______________________

معوقات استان کرمان هم پرداخت شد. فیش واریزی پرداخت حقوق مربوط به یکی از دانشجو معلمان:

مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری: ورودی‌های 93 دانشگاه فرهنگیان 10 ماه معوقات طلب دارند-خبر گذاری دانشجو-5 اردیبهشت 1395-اینجا کلیک کنید.

 

********************

بخشی از حقوق و معوقات دانشجو معلمان ورودی 1393 دانشگاه فرهنگیان استان خراسا رضوی پرداخت شده است. به امیید پرداخت در سایر شهرستان ها.این هم فیش حقوقی مربوطه:

                                                                     پرداخت معوقات دانشجو معلمان ورودی 93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************************************************************************************************************************

با توجه به اطلاعات و اسناد واصله ، امروز حدود ، مبلغ 6.000.000 ریال از معوقات ورودی های 93 استان همدان با تلاش و پیگیری های مکرر و جدی عزیزان همکار در این استان به حساب های این عزیزان واریز شد.

*********************************************************************************************************************************************************

♦️56 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به روحانی، پیرامون وعده‌های معیشتی دولت به معلمان، اعلام کردند: بنظرتان چند ماه دیگر باید بگذرد تا معوقات اندک حقوق دانشجو معلمان پرداخت شود؟ باور کنید صفرهای حقوق معوق این عزیزان، خیلی زیاد نیست!

به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، 56 بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه‌ای سرگشاده خطاب به روحانی، پیرامون وعده‌های معیشتی دولت به معلمان، اعلام کرد: بنظرتان چند ماه دیگر باید بگذرد تا معوقات اندک حقوق دانشجو معلمان پرداخت شود؟! باور کنید صفرهای حقوق های معوق این عزیزان، خیلی زیاد نیست.!

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

«مسئولان دولت به ویژه مسئولان اقتصادی باید نسبت به آموزش و پرورش و مسائل معیشتی معلمان نگاه ویژه و فراتر از دستگاه‌های دیگر داشته باشند و بدانند هرگونه هزینه در این مجموعه، سرمایه‌گذاری برای آینده و ایجاد ارزش افزوده است.» رهبر فرزانه انقلاب اسلامی 

ریاست محترم جمهور؛

جناب حجت الاسلام روحانی

با سلام 

احتراماً، با توجه به مشکلات پیش آمده در پرداخت حقوق معلمین و وعده وعیدهای پرداخت معوقات سال های قبل، لازم است نکاتی را خدمت شما عرض کنیم: 

1- پیشنهاد می شود که اگر وضعیت معلمان برای شما و مشاورانتان مهم نیست و در اولویت شرمساری! قرار نمی گیرد، مشکلات آنها را نیز در دستور کار خود قرار دهید و اگر صلاح می دانید! معوقات چندین ساله معلمان را پرداخت کنید؛ البته می دانیم که اولویت های مهم دیگری مانند تأمین اعتبار اوقات فراغت دوستان و هم مسلکان هزاران میلیاردی خود و یا سخنرانی بدون دغدغه جناب مطهری و یا برگزاری شکوهمند کنسرت را دارید.
2- ظاهرا خزانه هرماه برای پرداخت حقوق معلمان خالی می شود و پرداخت آن برای دوستانتان عزا! و متأسفانه فکر معوقات چندین ساله آنها باعث رنجش خاطر دولت می شود. ایرادی نیست، می خواهید فعلاً منابع  را صرف امور اولویت دارتر بفرمایید. انشاا… تمامی مسئولین دولت تدبیر و امید با حقوق های دو رقمی خود، آسوده خاطر باشند که سیری شما بزرگواران، مایه سرور دل های ماست! البته حقوق دی ماه بالاخره شب پنجم ماه واریز شد، اصلا نگران نباشید.

3- ما نمی خواهیم از حق کمیسیون  7 و 8 دلالی شرکت های ذینفع در وزارت نفت، برای فروش نفت صحبتی کنیم و جناب ژنرال عزیزمان را ناراحت کنیم و یا درباره شرکت صادر کننده پتروشیمی که سالانه 24 میلیارد دلار صادرات می کند، حرفی بزنیم که وزیر 1000 میلیاردی شما، خواب زده شود. سر شما و هم مسلکانتان بسلامت!

روزانه 2 میلیون بشکه صادرات * 7 دلار * 4 هزار تومان = 560 میلیارد ریالی دلالی نفت(روزانه)، و البته نمی دانیم در سال چه مقدار می شود؟! چون تا بحال اینقدر صفر را یکجا ندیده ایم، شما بگویید چقدر می شود : 204400000000000 ریال. فقط تا 8000 میلیارد را یاد داده بودید!


4- همین که هر چند هفته یکبار، مسئولین دولت تدبیر و امید، پشت سر هم در رسانه ها حاضر می شوند و به ما معلمان وعده پرداخت معوقات سالیان قبل را می‌دهند و موجبات شادی مان را فراهم می کنند، برایمان کافیست. ما هم در قبال این همه محبت و زحمت شما بزرگوران، با تدبیر و امید خودمان، در شب یلدا، صورت سرخ خود را جای دانه های سرخ انار و هندوانه سرخ، بر روی ظرف میوه گذاشتیم و یلدایمان را صد البته، رنگین کردیم. بنظرتان چند ماه دیگر باید بگذرد تا معوقات اندک حقوق دانشجو معلمان پرداخت شود؟! باور کنید صفرهای حقوق های معوق این عزیزان، خیلی زیاد نیست. 

5- این روزها اوضاع دلار خوب است، امیدوارم صرافان محترم خوشحال باشند. نمی خواهیم خدای ناکرده در بازار سربالایی دلار و شادی صرافان، موجب تکدر خاطر اقوام شناسنامه دار فامیل دولت و …. که دارای صرافی اند شویم. ایرادی نیست بالاخره ایجاد صرافی برای اوقات فراغت خوب است. 

آقای رئیس جمهور!

 
موضوع انشاء ما معلمین در کلاس انشا، موضوع علم بهتر است یا ثروت است. می شود شما برایمان انشا بنویسید؟

 

بگذریم، دوران خوش پسابرجامست و نمی خواهیم موجبات ناراحتی شما قهرمانان دیپلماسی!!! را فراهم کنیم. زنگ کلاس خورده است و سرکلاس می رویم؛ اما، ما معلمان به تکلیفمان عمل کرده و می رویم به آینده سازان کشور بگوییم که “دروغ نگویید، حتی اگر حقتان را ندهند.” “روی پای خود بایستید و از کشور دفاع کنید ولو اگر مدال ها را دزدیدند و به ناحق بر سینه هایشان زدند”!

یا حق

********************

حقوق و معوقات دانشجو معلمان  ورودی های 93 استان بوشهر واریز شد.

منبع:???? معلمان و دانشجو معلمان کشور 

پرداخت معوقات دانشجو معلمان ورودی 93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

********************

دانشجو معلمان ورودی 93 و 94نگران  پرداخت معوقات خود نباشند/پرداخت نشدن برخی از معوقات به دلیل کمبود اعتبار است/تا چند ماه اینده بقیه استان ها هم معوقات را پرداخت میکنند-خبر گذاری دانشجو-4 مرداد 1395-اینجا کلیک کنید.

 

**************************************************************************************************************

این خبر همچنان ادامه خواهد داشت...

 

آخرین اخبار از زمان پرداخت حقوق و معوقات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان ورودی بهمن 1393|دانش آموزان دات کام

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2