نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی

  • 23 آذر 1396
  • 1140
  • 0

نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی

نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی

نمونه کار تولید محتوای الکترونیکی     نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی     ثبت نام جشنواره تولید محتوای الکترونیکی     تولید محتوای الکترونیکی چیست؟

تولید محتوای الکترونیکی     روش تولید محتوای آموزشی     دانلود نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی     آموزش تولید محتوای الکترونیکی

تولید محتوای آموزشی - تعاملی     تولید محتوای الکترونیکی


در این مقاله سعی بر این داریم تا ابزارهای لازم و مفید و کاربردی را برای تولید محتوای الکترونیک را مورد بررسی قرار دهیم

اگرچه داشتن همه ی این ابزارات لازم و ضروری نیست ولی بلد بودن تمامی آنها شما را برای ساخت محتوایی جذاب تر کمک شایانی میکند

تا پایان با ما باشید تا شما را با تمامی ابزارات لازم برای تولید محتوای الکترونیکی آشنا سازیم:

1) فتوشاپ: یکی از نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی هست که کاربرد آن ویرایش تصاویر هست. مطمئناً تصاویری که میخواهیم در تولید محتوای آموزشی- تعاملی استفاده نماییم، باید ویرایش شوند. فتوشاپ یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه میباشد.

2)آتو پلی: اگرچه روز به روز بر تعداد نرم افزارهای ساخت برنامه های تعاملی بیشتر میگردد ولی جای آتوپلی هیچ وقت خالی نخواهد شد. آتو پلی کاربرد های فراوانی دارد به گونه ای که هرگز نمیتوان آنرا از نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی حذف کرد.

3)استوری لاین: از جدیدترین نرم افزارهای تولید محتوای الکترونیکی میباشد که نسبت به سایر نرم افزارها پیچیدگی خاص خود را دارد و از آن طرف باید به قابلیتهای ویژه ی این نرم افزار اذعان داشت

4)کپتیویت: یکی دیگر از نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی است که پیچیدگی آن چنانی ندارد و میتوان از آن برای تولید محتوای آموزشی تعاملی استفاده نمود. نرم افزار کپتیویت پیچیدگی زیادی ندارد و از این رو طرفداران خاص خودش را دارد.

5)کمتاژیا: از نرم افزار هایی است که در تولید محتوای تعاملی کاربرد زیادی ندارد ولی از آن میتوان برای ضبط از صفحه نمایش کامپیوتر خود استفاده نمود.

6)ادوب فلش: یکی از سخت ترین نرم افزارهای حال حاضر برای تولید محتوای آموزشی تعاملی است که ویژگی های خاص خودش را دارد به گونه ای که در عین سختی همچنان از پرطرفدارترین نرم افزارها برای تولید محتوای الکترونیکی است.

نرم افزارهای دیگری نیز در تولید محتوای الکترونیکی نقش دارند که فعلاً از نام بردن آنها چشم پوشی میکنیم. نرم افزارهایی مثل تبدیل فرمت فیلم ها، تبدیل فرم تصاویر و... .

 

نرم افزارهای مفید و ضرروری برای تولید محتوای الکترونیکی

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط